برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
تصویر پروفایل
500,000 تومان (قابل توافق)

خانه زیبا برای فروش

  • خانه زیبا برای فروش
  • خانه زیبا برای فروش
  شرح
  قیمت : 500,000 تومان (قابل توافق)
  نوع : خرید
  تاریخ : 23 بهمن, 1395
  وضعیت : دست دوم
  ضمانتنامه : بلی
  موقعیت : آمل - پانزده خرداد

  برخلاف تصور عموم ، گچ لورن متن ساده ای نیست. این ریشه در یک تکه از ادبیات کلاسیک لاتین از 45 سال قبل از میلاد مسیح ریشه دارد و قدمت آن بیش از 2000 سال است. ریچارد فلینتلوک ، استاد لاتین در کالج هامدر-سیدنی در ویرجینیا ، یکی از مبهم ترین کلمات لاتین ، تسلیم ، از یک گذر مورل گچی را جستجو کرد و با مراجعه به استنادهای این کلمه در ادبیات کلاسیک ، منبع قابل تردید را کشف کرد. لورم ایپسوم از بخش های 1.10.32 و 1.10.33 از “de Finibus Bonorum et Malory” (افراط و تفریحات خوب و بد) اثر سیسرو ، که در 45 قبل از میلاد مسیح نوشته شده است. این کتاب رساله ای در زمینه تئوری اخلاق است که در دوره رنسانس بسیار محبوب است. خط اول Lorem Ipsum ، “Lorem ipsum dolor sit amet ..” از یک خط در بخش 1.10.32 آمده است.

  قطعه استاندارد Lorem Ipsum که از دهه 1500 استفاده می شود برای علاقه مندان در زیر بازتولید می شود. بخش های 1.10.32 و 1.10.33 از “de Finibus Bonorum et Malorum” اثر سیسرو نیز در شکل اصلی اصلی آنها ، همراه با نسخه های انگلیسی از ترجمه 1914 توسط H. Rackham بازتولید شده است.

  هنگام تماس با فروشنده ، برای دریافت یک معامله خوب ، ابتدا از صحت و اصالت آن آگاه شوید و در صورت بروز هر گونه مشکلی با پلیس فتا مسئله را در میان بگذارید .


  موقعیت

  نقد و بررسی - (5.0)

  دیدگاه خود را ارسال کنید

  بالا